PRZEDPŁATA (PRZELEW)

Regulujesz należność za zakupione towary opłacając zamówienie przelewem na nasz rachunek bankowy. W momencie zaksięgowania wpłaty na magazyn zostaje przekazana informacja, że zamówienie zostało opłacone i jest do wysyłki. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia.

Dane adresowe do przelewu:
Nr konta do przelewów w złotówkach:

KARTA PŁATNICZA

Dostępne typy kart: Visa, Visa Electron, MasterCard Maestro, MasterCard Electronic.

W momencie autoryzacji zostaniesz poproszony o podanie numeru karty oraz o podanie kodu CVV2/CVC2 widniejącego na rewersie Twojej karty. Są to trzy ostatnie cyfry umieszczone tuż za 16-cyfrowym kodem. Znajdują się tylko na karcie i w systemie informatycznym banku, który wydał kartę.

POBRANIE

Pobranie gotówki przy odbiorze przesyłki – zapłaty za zamówienie dokonujesz gotówką w momencie dostarczenia przesyłki przez kuriera. W przypadku wysyłek międzynarodowych należność pobierana jest od odbiorcy w walucie danego kraju.

EPRZELEW (SZYBKI PRZELEW)

Szybkie płatności online.  Wybierając tą formę zapłaty klient zostaje przekierowany do serwisu transakcyjnego banku. Po zalogowaniu się Klient otrzymuje gotowy do zaakceptowania formularz przelewu z odpowiednią kwotą, tytułem przelewu i danymi odbiorcy. Po zaakceptowaniu przelewu, Klient powraca na strony internetowe sklepu.

PAYPAL

System płatności online. PayPal to wygodny i prosty sposób realizacji płatności dla posiadaczy konta PayPal. Klient wysyła płatność bez ponoszenia dodatkowych kosztów i bez podawania danych karty kredytowej lub rachunku bankowego. Wysyłka zamówienia następuje po zaksięgowaniu środków na koncie PayPal Sklepu.

Wszystkie formy płatności podporządkowane są najwyższym standardom bezpieczeństwa twoich danych.